Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Filmowe podsumowanie roku 2017 w Bielsku Podlaskim

Content

Filmowe podsumowanie roku 2017 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 14 stycznia 2018 r.
Produkcja - TV Podlasie.

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 August 2019 (Saturday)
Events of the day 4 August 2019 (Sunday)
Events of the day 5 August 2019 (Monday)
Events of the day 6 August 2019 (Tuesday)
Events of the day 7 August 2019 (Wednesday)
Events of the day 8 August 2019 (Thursday)
Events of the day 9 August 2019 (Friday)
Events of the day 10 August 2019 (Saturday)
Events of the day 11 August 2019 (Sunday)
12
13
14
Events of the day 15 August 2019 (Thursday)
16
17
Events of the day 18 August 2019 (Sunday)
19
20
21
22
23
Events of the day 24 August 2019 (Saturday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 August 2019 (Friday)
Events of the day 31 August 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię