Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Jarmark Wielkanocny

Content

Opis: 

Jarmark Wielkanocny Bielskiego Domu Kultury odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 na Placu Jana Pawła II (przed ratuszem).

Chętni do wystawienia swoich dzieł podczas jarmarku mogą zgłaszać się do 12 kwietnia 2019 r. do Bielskiego Domu Kultury (tel. 730 34 14).

Data wydarzenia: 
14.04.2019 11:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3

Organizator: 
Bielski Dom Kultury
Załączniki: 

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
Events of the day 25 September 2019 (Wednesday)
26
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię