Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Ukraińskie Słowo

Content

Opis: 

Związek Ukraińców Podlasia oraz Bielski Dom Kultury zapraszają na Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Ukraińskie Słowo 2019". Konkurs rozpocznie się we czwartek 4 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w BDK przy ul. Kopernika 3.

Projekt realizowany dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przy wsparciu finansowym Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski i Marszałka Województwa Podlaskiego.

Data wydarzenia: 
04.04.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3

Organizator: 
ZUP i BDK
Załączniki: 

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

May 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 May 2019 (Friday)
Events of the day 4 May 2019 (Saturday)
Events of the day 5 May 2019 (Sunday)
Events of the day 6 May 2019 (Monday)
7
8
Events of the day 9 May 2019 (Thursday)
Events of the day 10 May 2019 (Friday)
Events of the day 11 May 2019 (Saturday)
Events of the day 12 May 2019 (Sunday)
Events of the day 13 May 2019 (Monday)
Events of the day 14 May 2019 (Tuesday)
15
16
Events of the day 17 May 2019 (Friday)
Events of the day 18 May 2019 (Saturday)
Events of the day 19 May 2019 (Sunday)
20
Events of the day 21 May 2019 (Tuesday)
22
Events of the day 23 May 2019 (Thursday)
Events of the day 24 May 2019 (Friday)
Events of the day 25 May 2019 (Saturday)
Events of the day 26 May 2019 (Sunday)
27
28
29
30
Events of the day 31 May 2019 (Friday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię