Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Obchody 3 maja

Content

Opis: 

Uroczyste powiatowe obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja odbędą się 3 maja 2019 r. w Bielsku Podlaskim w 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Program uroczystości:

część I

godz. 8.00 - Nabożeństwo w intencji Ojczyzny w cerkwi św. Archanioła Michała

godz. 10.30 - Msza Święta za Ojczyznę w bazylice Narodzenia NMP i św. Mikołaja

  • złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II
  • przemarsz uczestników przed Pomnik Niepodległości Polski

część II

godz. 11.45 - Uroczystości przed Pomnikiem Niepodległości Polski

  • odegranie hymnu narodowego
  • otwarcie uroczystości
  • wystąpienia okolicznościowe
  • montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim
  • złożenie wiązanek i wieńców przed pomnikiem

 

Data wydarzenia: 
03.05.2019 08:00 to 13:00
Organizator: 
Starosta Bielski oraz Powiatowy Zespół ds. Obchodów Świąt Państwowych i Rocznic Patriotycznych w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

May 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 May 2019 (Friday)
Events of the day 4 May 2019 (Saturday)
Events of the day 5 May 2019 (Sunday)
Events of the day 6 May 2019 (Monday)
7
8
Events of the day 9 May 2019 (Thursday)
Events of the day 10 May 2019 (Friday)
Events of the day 11 May 2019 (Saturday)
Events of the day 12 May 2019 (Sunday)
Events of the day 13 May 2019 (Monday)
Events of the day 14 May 2019 (Tuesday)
15
16
Events of the day 17 May 2019 (Friday)
Events of the day 18 May 2019 (Saturday)
Events of the day 19 May 2019 (Sunday)
20
Events of the day 21 May 2019 (Tuesday)
22
Events of the day 23 May 2019 (Thursday)
Events of the day 24 May 2019 (Friday)
Events of the day 25 May 2019 (Saturday)
Events of the day 26 May 2019 (Sunday)
27
28
29
30
31

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię