Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Tur de Bielsk

Content

Opis: 

Rowerowa impreza sportowo-rekreacyjna pn. "Tur de Bielsk VII" odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2019 r. w południe w Bielsku Podlaskim.

Jej organizatorami będą: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim oraz Bielska Inicjatywa Rowerowa. Start zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. E. Orzeszkowej 19.

To już siódma edycja bielskiej imprezy sportowo-rekreacyjnej. W jej ramach rozegrane zostaną:

 

Data wydarzenia: 
16.06.2019 12:00
Miejsce wydarzenia: 

Start: stadion miejski przy ul. E. Orzeszkowej 19

Organizator: 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim oraz Bielska Inicjatywa Rowerowa

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 August 2019 (Saturday)
Events of the day 4 August 2019 (Sunday)
Events of the day 5 August 2019 (Monday)
Events of the day 6 August 2019 (Tuesday)
Events of the day 7 August 2019 (Wednesday)
Events of the day 8 August 2019 (Thursday)
Events of the day 9 August 2019 (Friday)
Events of the day 10 August 2019 (Saturday)
Events of the day 11 August 2019 (Sunday)
12
13
14
Events of the day 15 August 2019 (Thursday)
16
17
Events of the day 18 August 2019 (Sunday)
19
20
21
22
23
Events of the day 24 August 2019 (Saturday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 August 2019 (Friday)
Events of the day 31 August 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię