Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Przedszkolada

Content

Opis: 

II Bielska Przedszkolada  czyli sportowa rywalizacja drużyn przedszkolnych, rozpocznie się we wtorek 11 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 na placu parafii Najświętszej Opatrzności Bożej przy ul. Wrzosowej 16.

Zabawa dla dzieci odbędzie się już po raz drugi z inicjatywy Przedszkola Na Hołowiesku, a honorowym patronatem objął ją Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski.

Data wydarzenia: 
11.06.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Parafia Najświętszej Opatrzności Bożej przy ul. Wrzosowej 16

Organizator: 
Przedszkole Na Hołowiesku

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

June 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 June 2019 (Saturday)
Events of the day 2 June 2019 (Sunday)
Events of the day 3 June 2019 (Monday)
4
5
6
Events of the day 7 June 2019 (Friday)
  • Event of the day 7 June 2019 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 8 June 2019 (Saturday)
Events of the day 9 June 2019 (Sunday)
10
Events of the day 11 June 2019 (Tuesday)
12
Events of the day 13 June 2019 (Thursday)
14
Events of the day 15 June 2019 (Saturday)
Events of the day 16 June 2019 (Sunday)
17
Events of the day 18 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 19 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 20 June 2019 (Thursday)
21
Events of the day 22 June 2019 (Saturday)
Events of the day 23 June 2019 (Sunday)
Events of the day 24 June 2019 (Monday)
Events of the day 25 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 26 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 27 June 2019 (Thursday)
Events of the day 28 June 2019 (Friday)
Events of the day 29 June 2019 (Saturday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię