Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

40. Dni Bielska Podlaskiego

Content

Opis: 

40. DNI BIELSKA PODLASKIEGO
30 maja – 3 czerwca 2019 roku

 

NIEDZIELA, 2.06.2019 r.

PARK ALEKSANDRA JAGIELLOŃCZYKA

godz. 8.00 – 13.00 – Piknik Wędkarski: zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy zręcznościowe

 

II LO z BJN im. B. Taraszkiewicza, ul. Kopernika 4

godz.10.00 – Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski

 

PARK KRÓLOWEJ HELENY

MIĘDZYNARODOWY JARMARK JAGIELLOŃSKI

godz. 9.00 – 19.00 – kiermasz rękodzieła artystycznego, malarstwa, ceramiki, antyków, potraw regionalnych wystawców z kraju i z zagranicy; „Expo zdrowie” – stoiska ze zdrową żywnością. Organizator – Klub Zdrowia

FESTIWAL KULINARNY „NA KULINARNYM SZLAKU WSCHODNIEJ POLSKI”

Podsumowanie konkursu na najlepsze stoisko i najsmaczniejszy produkt regionalny. Współorganizator – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

TURNIEJ WYMIATACZY

godz. 14.00 – 18.00Turniej Wymiataczy – impreza rekreacyjno-promocyjna

 

KONCERTOWA NIEDZIELA

SCENA PRZY URZĘDZIE MIASTA ul. Kopernika

godz. 15.00 – Koncert Galowy Laureatów XIV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta”

godz. 16.30 – Koncert Galowy Konkursu Piosenki Ukraińskiej „Z Podlaskiej Krynicy”

godz. 18.00„Holi Festival Poland – Święto Kolorów”

godz. 18.15 – Bielska Scena Debiutów - Koncert Macieja Bielaka

godz. 18.30„Holi Festival Poland – Święto Kolorów”

godz. 18.45 – koncert  zespołu rockowego „Zdrowie na Budowie Band"

godz. 19.30„Holi Festival Poland – Święto Kolorów”

godz. 20.00 – koncert „Lukasyno"

godz. 21.00 koncert gwiazdy – zespołu RÓŻE EUROPY

godz. 22.00 – pokaz sztucznych ogni

 

 

Data wydarzenia: 
02.06.2019 (All day)
Organizator: 
Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski; realizator - Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 August 2019 (Saturday)
Events of the day 4 August 2019 (Sunday)
Events of the day 5 August 2019 (Monday)
Events of the day 6 August 2019 (Tuesday)
Events of the day 7 August 2019 (Wednesday)
Events of the day 8 August 2019 (Thursday)
Events of the day 9 August 2019 (Friday)
Events of the day 10 August 2019 (Saturday)
Events of the day 11 August 2019 (Sunday)
12
13
14
Events of the day 15 August 2019 (Thursday)
16
17
Events of the day 18 August 2019 (Sunday)
19
20
21
22
23
Events of the day 24 August 2019 (Saturday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 August 2019 (Friday)
Events of the day 31 August 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię