Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Zajęcia jubileuszowe w muzeum

Content

Opis: 

W roku 2019 Muzeum Podlaskie w Białymstoku obchodzi jubileusz 70-lecia. Z tej okazji przygotowało specjalne muzealne spotkania, na których zaprezentuje swoje zbiory, wystawy, działania edukacyjne. Każdy z Oddziałów Muzeum Podlaskiego będzie zapraszał do swojej siedziby w wybrany weekend roku 2019. W czerwcu jest to Muzeum w Bielsku Podlaskim.

9 czerwca 2019 r. (niedziela)

godz. 10.00 – 15.00

Do wyboru:

  • Quest „Śladami Branickiej” – rodzinne poznawanie historii miasta.
  • Rodzinny spacer po mieście „Poznaj swoje miasto”

Wstęp wolny

Działaniom towarzyszyć będzie zwiedzanie wystawy stałej z audioprzewodnikiem oraz wystaw czasowych. Wstęp: 2 zł/osoba.

Warsztaty dla grup zorganizowanych w tygodniu (4-7 VI 2019 r.) poprzedzającym weekend:

  • „Bielsk Podlaski w starej fotografii”. Przybliżenie bielskich fotografów, oglądanie zdjęć, malowanie pocztówek.
  • „Twój herb – Twoje logo”. Zajęcia dla tych, którzy chcą się wyróżnić z tłumu i stworzyć własny znak rozpoznawczy – logo. Uczestnicy zajęć dowiedzą się również czym jest herb, na jakich zasadach był tworzony oraz poznają historię herbu Bielska Podlaskiego.

Wstęp: zgodnie z cennikiem obowiązującym w muzeum.

Data wydarzenia: 
09.06.2019 10:00 to 15:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum, ratusz, ul. Mickiewicza 45

Organizator: 
Muzeum Podlaskie

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

June 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 June 2019 (Saturday)
Events of the day 2 June 2019 (Sunday)
Events of the day 3 June 2019 (Monday)
4
5
6
Events of the day 7 June 2019 (Friday)
  • Event of the day 7 June 2019 (Friday): Kino w BDK
Events of the day 8 June 2019 (Saturday)
Events of the day 9 June 2019 (Sunday)
10
Events of the day 11 June 2019 (Tuesday)
12
Events of the day 13 June 2019 (Thursday)
14
Events of the day 15 June 2019 (Saturday)
Events of the day 16 June 2019 (Sunday)
17
Events of the day 18 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 19 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 20 June 2019 (Thursday)
21
Events of the day 22 June 2019 (Saturday)
Events of the day 23 June 2019 (Sunday)
Events of the day 24 June 2019 (Monday)
Events of the day 25 June 2019 (Tuesday)
Events of the day 26 June 2019 (Wednesday)
Events of the day 27 June 2019 (Thursday)
Events of the day 28 June 2019 (Friday)
Events of the day 29 June 2019 (Saturday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię