Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert piosenek Anny German

Content

Opis: 

Koncert piosenek Anny German rozpocznie się w niedzielę 16 czerwca 2019 r. o godz. 14.00 w Bielskim Domu Kultury przy ul. Kopernika 3. Wstęp wolny.

 

Data wydarzenia: 
16.06.2019 14:00
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ul. Kopernika 3

Organizator: 
Stowarzyszenie Współpracy "Polska - Wschód"

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2019

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 August 2019 (Saturday)
Events of the day 4 August 2019 (Sunday)
Events of the day 5 August 2019 (Monday)
Events of the day 6 August 2019 (Tuesday)
Events of the day 7 August 2019 (Wednesday)
Events of the day 8 August 2019 (Thursday)
Events of the day 9 August 2019 (Friday)
Events of the day 10 August 2019 (Saturday)
Events of the day 11 August 2019 (Sunday)
12
13
14
Events of the day 15 August 2019 (Thursday)
16
17
Events of the day 18 August 2019 (Sunday)
19
20
21
22
23
Events of the day 24 August 2019 (Saturday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 August 2019 (Friday)
Events of the day 31 August 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię