Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Lato w mieście - streetball

Content

Opis: 

Rekreacyjne zawody dla młodziezy pod hasłem "Lato w mieście 2019" organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekracji w Bielsku Podlaskim.

W sobotę 6 lipca 2019 r. o godz. 11.00 planowane jest rozpoczęcie zawodów w koszykówce ulicznej. Zawody odbędą się na boisku MOSiR-u na stadionie miejskim przy ul. Orzeszkowej 19.

Data wydarzenia: 
06.07.2019 11:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion miejski, ul. Orzeszkowej 19

Organizator: 
MOSiR Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię