Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Letnia potańcówka

Content

Opis: 

Letnie potańcówki organizuje Bielski Dom Kultury w ramach zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski na rok 2019.

  • 21 czerwca 2019 - godz. 20.00 - Potańcówka dla młodzieży „Witajcie wakacje”
  • 23 czerwca 2019 - godz. 17.00 - Potańcówka dla seniorów
  • 27 lipca 2019 - godz. 20.00 - Potańcówka „Muzyka świata”
  • 11 sierpnia 2019 - godz. 19.00 - Swojska Potańcówka z zespołem „As”
  • 30 sierpnia 2019 - godz. 20.00 - Potańcówka „Pożegnanie Lata”
  • 8 września 2019 - godz. 18.00 - Potańcówka „Z Pelargonią”
Data wydarzenia: 
08.09.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: 

amfiteatr miejski

Organizator: 
BDK

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię