Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wakacyjny Klub Biblijny

Content

Opis: 

Zajęcia Wakacyjnego Klubu Biblijnego zaplanowano na okres od 6 do 10 sierpnia 2019 r. w Kościele Chrystusowym w Bielsku Podlaskim przy ul. Prusa 2. Zajęcia odbywają się w godzinach: 10-14 i przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 5 do 12 lat. Wstęp wolny.

 

Data wydarzenia: 
06.08.2019 10:00 to 10.08.2019 14:00
Miejsce wydarzenia: 

Kościół Chrystusowy, ul. Prusa 2 w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
Events of the day 17 November 2019 (Sunday)
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
Events of the day 23 November 2019 (Saturday)
Events of the day 24 November 2019 (Sunday)
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię