Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Konsultacje społeczne

Content

Opis: 

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Bielsk Podlaski.

  • 30 sierpnia 2019 r. godz. 17.00 w Parku Królowej Heleny – otwarte spotkanie z grą dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.
  • 28 września 2019 r. godz. 10.00 – warsztat konsultacyjny w postaci spaceru badawczego z ekspertami, zbiórka na terenie Parafii Prawosławnej Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim.
  • 28 września 2019 r. ok. godz. 11.30 na terenie Parafii Prawosławnej Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim – warsztat konsultacyjny z użyciem map.

Czytaj także: Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Data wydarzenia: 
28.09.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Parafia Prawosławna Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię