Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Konsultacje społeczne

Content

Opis: 

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Bielsk Podlaski.

  • 30 sierpnia 2019 r. godz. 17.00 w Parku Królowej Heleny – otwarte spotkanie z grą dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.
  • 28 września 2019 r. godz. 10.00 – warsztat konsultacyjny w postaci spaceru badawczego z ekspertami, zbiórka na terenie Parafii Prawosławnej Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim.
  • 28 września 2019 r. ok. godz. 11.30 na terenie Parafii Prawosławnej Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim – warsztat konsultacyjny z użyciem map.

Czytaj także: Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Data wydarzenia: 
28.09.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Parafia Prawosławna Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
25
Events of the day 26 September 2019 (Thursday)
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię