Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Kino

Content

Opis: 

Kino w Twoim Mieście zaprasza na seanse filmów, które odbędą się we wtorek 10 września 2019 r. w Bielskim Domu Kultury przy ul. Kopernika 3. Będzie można zobaczyć filmy: Playmobil (dla dzieci, godz. 15.45) oraz Polityka (dla dorosłych, godz. 17.45 i 20.15). Wstęp płatny.

Data wydarzenia: 
10.09.2019 15:45
Miejsce wydarzenia: 

BDK, ul. Kopernika 3 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
Kino w Twoim Mieście

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię