Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Festyn Pelargonia 2019

Content

Opis: 

Doroczny festyn "Pelargonia" rozpocznie się 8 września 2019 r. o godz. 15.30 w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny.

W ramach festynu zaplanowano tradycyjnie pokazy i konkursy dla działkowców, m.in. na ciasta owocowe, bukiety ze świeżych i suszonych kwiatów i ziół, a także warsztaty kwiaciarskie, a nawet kwiatowy konkurs poetycki. Będzie można skorzystać też ze stoisk z miodami i rękodziełem. Na scenie amfiteatru zaprezentują się zespoły z Bielskiego Domu Kultury, a także goście z Białorusi. Około godziny 18.00 rozpocznie się potańcówka z częstochowską kapelą biesiadną "Grupa Romana", przygotowana w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski.

 

Data wydarzenia: 
08.09.2019 15:30
Miejsce wydarzenia: 

Amfiteatr miejski w Parku Królowej Heleny

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

January 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 January 2020 (Wednesday)
2
3
4
5
Events of the day 6 January 2020 (Monday)
7
8
9
Events of the day 10 January 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 January 2020 (Sunday)
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): Kino w BDK
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): WOŚP 2020
13
14
Events of the day 15 January 2020 (Wednesday)
16
17
Events of the day 18 January 2020 (Saturday)
Events of the day 19 January 2020 (Sunday)
Events of the day 20 January 2020 (Monday)
Events of the day 21 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 22 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 23 January 2020 (Thursday)
Events of the day 24 January 2020 (Friday)
Events of the day 25 January 2020 (Saturday)
Events of the day 26 January 2020 (Sunday)
  • Event of the day 26 January 2020 (Sunday): Liga halowa
Events of the day 27 January 2020 (Monday)
Events of the day 28 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 29 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 30 January 2020 (Thursday)
Events of the day 31 January 2020 (Friday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię