Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Stand up w Kreatywnym

Content

Opis: 

Satyryczny spektakl jednego aktora "stand up comedy" w wykonaniu Rafała Rutkowskiego rozpocznie się w sobotę 21 września 2019 roku o godz. 19.00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35A. Wstęp płatny.

Więcej informacji w wydarzeniu -> Stand up comedy: Rafał Rutkowski

Data wydarzenia: 
21.09.2019 19:00
Miejsce wydarzenia: 

Kreatywne Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim, ul. Studziwodzka 35A

Organizator: 
Kreatywny Bielsk Podlaski, Potocka&Kozłowski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię