Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Festyn parafialny

Content

Opis: 

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Wojska Polskiego 66 w Bielsku Podlaskim odbędzie się festyn pod hasłem "Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką". Festyn przed kościołem rozpocznie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godz. 16.00, a poprzedzi go msza o godz. 15.00.

Data wydarzenia: 
22.09.2019 16:00 to 18:00
Miejsce wydarzenia: 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Wojska Polskiego 66 w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię