Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Dzień baniek mydlanych

Content

Opis: 

Atrakcja dla dzieci pod nazwą Dzień Baniek Mydlanych odbędzie się we czwartek 26 września 2019 r. w godzinach 13.00 - 18.00 na stadionie miejskim przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim.

W programie zaplanowano m.in. strefę z płynem do puszczania baniek mydlanych, pokazy baniek, zabawy z animatorami oraz strefę relaksu i wypoczynku. Wstęp wolny,

Więcej informacji w wydarzeniu: Bielsk Podlaski Bubble Day

Data wydarzenia: 
26.09.2019 13:00 to 18:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion miejski, ul. Elizy Orzeszkowej 19

Organizator: 
Bubble Day i Bańki Mydlane Bombini

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

September 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 September 2019 (Sunday)
Events of the day 2 September 2019 (Monday)
Events of the day 3 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 4 September 2019 (Wednesday)
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Cyrk
  • Event of the day 4 September 2019 (Wednesday): Piłkarska klasa A
5
Events of the day 6 September 2019 (Friday)
Events of the day 7 September 2019 (Saturday)
Events of the day 8 September 2019 (Sunday)
Events of the day 9 September 2019 (Monday)
Events of the day 10 September 2019 (Tuesday)
11
12
Events of the day 13 September 2019 (Friday)
Events of the day 14 September 2019 (Saturday)
Events of the day 15 September 2019 (Sunday)
Events of the day 16 September 2019 (Monday)
Events of the day 17 September 2019 (Tuesday)
Events of the day 18 September 2019 (Wednesday)
19
20
Events of the day 21 September 2019 (Saturday)
Events of the day 22 September 2019 (Sunday)
23
24
25
Events of the day 26 September 2019 (Thursday)
27
Events of the day 28 September 2019 (Saturday)
Events of the day 29 September 2019 (Sunday)
30

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię