Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Fundusze unijne

Content

Opis: 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich, który odbędzie się w Urzędzie Miasta w Bielsku Podlaskim przy ul. M. Kopernika 1 w sali ślubów nr 100, we czwartek 24 października 2019 r. w godz. 10.00 - 12.30.
Mieszkańcy Bielska Podlaskiego i okolic będą mogli dowiedzieć się m.in.:

  • czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych,
  • jakie są terminy  konkursów,
  • gdzie składać ewentualne wnioski,
  • jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie.

Dyżur będzie przeznaczony dla wszystkich mieszkańców, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego i innych.

Data wydarzenia: 
24.10.2019 10:00 to 12:30
Miejsce wydarzenia: 

Sala Ślubów nr 100, Urząd Miasta w Bielsku Podlaskim, ul. M. Kopernika 1, 17-100 Bielsk Podlaski

Organizator: 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
Events of the day 17 November 2019 (Sunday)
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
Events of the day 23 November 2019 (Saturday)
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię