Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Spotkanie w bibliotece

Content

Opis: 

Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza na spotkanie "Wsie mieszczańskie: Spiczki - Widowo - Parcewo", które poprowadzi Iwona Zinkiewicz, przewodnik PTTK.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 8 listopada 2019 r. o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kazimierzowskiej 14 w Bielsku Podlaskim.

plakat zapraszający na spotkanie

Data wydarzenia: 
08.11.2019 17:30
Miejsce wydarzenia: 

MBP, ul. Kazimierzowska 14

Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię