Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert dla Niepodległej

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza na Koncert dla Niepodległej z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Wystąpią: Chór Polskiej Pieśni Narodowej oraz Studio Piosenki Fart. Początek w poniedziałek 11 listopada 2019 roku o godzinie 15.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki przy ul. 11 Listopada 6 w Bielsku Podlaskim. A już od godziny 14.00 odbywać się będzie Piknik dla Niepodległej.

 

Data wydarzenia: 
11.11.2019 14:00
Miejsce wydarzenia: 

I LO, ulica 11 Listopada 6

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

November 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 November 2019 (Friday)
Events of the day 2 November 2019 (Saturday)
Events of the day 3 November 2019 (Sunday)
4
5
6
7
Events of the day 8 November 2019 (Friday)
Events of the day 9 November 2019 (Saturday)
Events of the day 10 November 2019 (Sunday)
Events of the day 11 November 2019 (Monday)
Events of the day 12 November 2019 (Tuesday)
Events of the day 13 November 2019 (Wednesday)
Events of the day 14 November 2019 (Thursday)
Events of the day 15 November 2019 (Friday)
Events of the day 16 November 2019 (Saturday)
17
18
19
Events of the day 20 November 2019 (Wednesday)
21
Events of the day 22 November 2019 (Friday)
23
24
25
26
27
28
29
Events of the day 30 November 2019 (Saturday)

Video

More videos
Atrakcje turystyczne Bielska Podlaskiego
Film turystyczny promujący miasto Bielsk Podlaski.Rok 2018.Produkcja Artgraphic Multimedia
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię