Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Podlaska Ukraińska Konferencja Naukowa

Content

Opis: 

Bielsk Podlaski będzie gospodarzem III Podlaskiej Ukraińskiej Konferencji Naukowej "25-lecie odrodzenia nauczania języka ukraińskiego na Północnym Podlasiu w kontekście społeczno-kulturowym". Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski.

Uroczyste otwarcie konferencji zaplanowano na godzinę 10.00 w piątek 15 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej numer 4 imienia Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim przy ul. Mickiewicza 126. Po nim w szkole odbędzie się lekcja otwarta języka ukraińskiego.

Miejscem obrad konferencji naukowej będzie Miejska Bilioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim przy ulicy Kazimierzowskiej 14. Kolejne sesje odbędą się w godzinach: 11.30 - 20.00 w piątek 15 listopada 2019 roku oraz w godzinach: 9.15 - 16.30 w sobotę 16 listopada 2019 roku.

Konferencja odbywa się dzięki dotacji: Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji RP, przy wsparciu finansowym Ministrstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy, Miasta Bielsk Podlaski oraz osób prywatnych.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej Związku Ukraińców Podlasia.

Data wydarzenia: 
15.11.2019 10:00 to 16.11.2019 17:00
Organizator: 
Podlaski Instytut Naukowy
Załączniki: 

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię