Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Warsztaty w muzeum

Content

Opis: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty rodzinne "Czas przystroić choinkę".

Warsztaty te odbędą się w sobotę 7 grudnia 2019 roku o godzinie 12.00 w muzeum w budynku ratusza, przy ulicy Adama Mickiewicza 45 w Bielsku Podlaskim.

Bilet wstępu - 7 zł za dziecko, opiekun - wstęp wolny. Zapisy i szczegółowe informacje w siedzibie muzeum oraz pod numerem telefonu: 509 336 841.

Jednocześnie bielskie muzeum zaprasza grupy szkolne i przedszkolne na przygotowane specjalnie dla nich "Warsztaty Bożonarodzeniowe 2019".

Zaplanowano zajęcia:

  • tradycyjne ozdoby bożonarodzeniowe (bilet 7 zł za osobę)
  • gwiazda kolędnicza (bilet 7 zł za osobę)
  • kartka świąteczna techniką wycinanki - grupy starsze (bilet 7 zł za osobę)
  • kartka świąteczna techniką linorytu - grupy starsze (bilet 10 zł za osobę)
  • kartka świąteczna inspirowana tradycyjnymi tkaninami wybieranymi (bilet 7 zł za osobę)
  • ozdoby bożonarodzeniowe z gliny (bilet 10 zł za osobę)

Zapisy i szczegółowe informacje w siedzibie muzeum oraz pod numerem telefonu: 509 336 841.

Dwa plakaty z treścią ogłoszenia

Data wydarzenia: 
07.12.2019 12:00
Miejsce wydarzenia: 

Muzeum w Bielsku Podlaskim, ratusz, ulica Mickiewicza 45

Organizator: 
Muzeum w Bielsku Podlaskim

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

January 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 January 2020 (Wednesday)
2
3
4
5
Events of the day 6 January 2020 (Monday)
7
8
9
Events of the day 10 January 2020 (Friday)
11
Events of the day 12 January 2020 (Sunday)
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): Kino w BDK
  • Event of the day 12 January 2020 (Sunday): WOŚP 2020
13
14
Events of the day 15 January 2020 (Wednesday)
16
17
Events of the day 18 January 2020 (Saturday)
Events of the day 19 January 2020 (Sunday)
Events of the day 20 January 2020 (Monday)
Events of the day 21 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 22 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 23 January 2020 (Thursday)
Events of the day 24 January 2020 (Friday)
Events of the day 25 January 2020 (Saturday)
Events of the day 26 January 2020 (Sunday)
  • Event of the day 26 January 2020 (Sunday): Liga halowa
Events of the day 27 January 2020 (Monday)
Events of the day 28 January 2020 (Tuesday)
Events of the day 29 January 2020 (Wednesday)
Events of the day 30 January 2020 (Thursday)
Events of the day 31 January 2020 (Friday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię