Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Przejdź do: Elektroniczna Skzynka PodawczaPrzejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

MENU

Zawartość

Burmistrz z balonikami podczas otwarcia 38. Dni Bielska Podlaskiego
30-06-2017

Podsumowanie 38. Dni Bielska Podlaskiego

Od czwartku 1 czerwca do poniedziałku 5 czerwca 2017 r. trwały 38. Dni Bielska Podlaskiego. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś miłego, a największym zainteresowaniem cieszyły się koncerty na scenie ustawionej u wrót do urzędu miasta.

Liczne atrakcje skierowane były zarówno do dzieci i młodzieży, jak też osób dorosłych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, które można znaleźć w zamieszczonych poniżej linkach.

W trakcie 38. Dni Bielska Podlaskiego nasze miasto odwiedziły też delegacje z miast partnerskich. Goście spotkali się z Burmistrzem Jarosławem Borowskim, z zainteresowaniem wysłuchali koncertów (w tym występów artystów ze swoich krajów, którzy zaprezentowali się na scenie przed urzędem miasta) a także sami pozdrowili ze sceny mieszkańców Bielska.

Goście z kraju i zagranicy wzięli też udział w Gali 38. Dni Bielska Podlaskiego, która odbyła się w Centrum Integracji Europejskiej Unibus. W jej trakcie Burmistrz Jarosław Borowski wręczył cztery wyróżnienia.

Tytuł „Innowatora” otrzymała firma Danwood – za podbicie międzynarodowego rynku poprzez innowacyjny pomysł na budowanie prefabrykowanych domów i osiągnięcie statusu największego ich producenta w Polsce oraz zyskanie znakomitej opinii w Europie. Za wprowadzanie zaawansowanych technologii produkcyjnych oraz współpracę z jednostkami oświatowymi przy kształceniu swoich przyszłych pracowników.

Tytuł „Kreatora” trafił do Mateusza Sacharzewskiego – za zbudowanie od podstaw teatru i środowiska aktorskiego w Bielsku Podlaskim, za odkrywanie talentów i inspirowanie młodych do twórczej aktywności oraz za zaangażowanie i udział w wielu akcjach społecznych i samorządowych, a także reprezentowanie miasta szerokiej publiczności w kraju i za granicą.

Tytuł „Tytana” otrzymał Jan Bartoszuk – za odwagę i niezłomną wolę niesienia pomocy i stania na straży bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu bielskiego,za inicjatywę utworzenia Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz za działalność w zakresie rozwoju bielskiej straży pożarnej. 

Tytuł „Emisariusza” trafił do Marka Monachowicza – za budowanie pozytywnego wizerunku Bielska Podlaskiego w kraju i za granicą, za spektakularne sukcesy sportowe, zwieńczone złotymi i brązowymi medalami w najważniejszych rozgrywkach armwrestlingowych w lidze światowej i europejskiej.

Dodatkowo tytuł "Stratega" otrzymało Miasto Bielsk Podlaski. Pamiątkową płaskorzeźbę odebrał burmistrz.

Gala inauguracyjna była też okazją do zaprezentowania przed licznie zgromadzonymi gośćmi bogactwa atutów naszego miasta. Uświetnił ją występ zespołu Karuzela ze Studia Piosenki „Fart” działającego przy Bielskim Domu Kultury.

Organizatorem 38. Dni Bielska Podlaskiego był Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski, a realizatorem Bielski Dom Kultury, przy wsparciu sponsorów i patronów medialnych święta naszego miasta.

Galerie zdjęć z przebiegu 38. Dni Bielska Podlaskiego można obejrzeć klikając w poniższe linki:

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

PONIEDZIAŁEK

 

Wydarzenia miały miejsce 1-5.06.2017

Kalendarium

Imieniny obchodzą

Jarosław

Marek

25

środa

kwiecień 2018

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

Kwiecień 2018

p w ś c p s n
1
2
Wydarzenia z dnia 3 kwiecień 2018 (wtorek)
4
5
Wydarzenia z dnia 6 kwiecień 2018 (piątek)
Wydarzenia z dnia 7 kwiecień 2018 (sobota)
8
9
Wydarzenia z dnia 10 kwiecień 2018 (wtorek)
11
12
Wydarzenia z dnia 13 kwiecień 2018 (piątek)
Wydarzenia z dnia 14 kwiecień 2018 (sobota)
Wydarzenia z dnia 15 kwiecień 2018 (niedziela)
16
17
18
Wydarzenia z dnia 19 kwiecień 2018 (czwartek)
Wydarzenia z dnia 20 kwiecień 2018 (piątek)
Wydarzenia z dnia 21 kwiecień 2018 (sobota)
Wydarzenia z dnia 22 kwiecień 2018 (niedziela)
Wydarzenia z dnia 23 kwiecień 2018 (poniedziałek)
Wydarzenia z dnia 24 kwiecień 2018 (wtorek)
Wydarzenia z dnia 25 kwiecień 2018 (środa)
Wydarzenia z dnia 26 kwiecień 2018 (czwartek)
Wydarzenia z dnia 27 kwiecień 2018 (piątek)
Wydarzenia z dnia 28 kwiecień 2018 (sobota)
Wydarzenia z dnia 29 kwiecień 2018 (niedziela)
30

Video

Więcej filmów
Filmowe podsumowanie roku 2017 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2017 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 14 stycznia 2018 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Galerie zdjęć

Więcej galerii zdjęć
Panoramiczny Bielsk Podlaski
Zobacz galerię

Ankieta

Ankieta badania satysfakcji i oczekiwań klientów

Wypełnij ankietę